Kolejna zabawa na szkolenia z zarządzania – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece gier dla rynku firm określanych jako SME, stowarzyszen non profit i sektora publicznego od zeszłego kwartału posiadamy symulację integracyjną: Drużynowe zawody w niezwykłym wariancie zabawy w Ścianka wspinaczkowa (Roboczy tytuł tej symulacji jest do poprawki – ale wyraża sens tej sesji.)
Naszą grę rekomendujemy na szkoleniach z komunikacji, ze współpracy grupowej i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej wykorzystanie to Szkoleniowe Gry Strategiczne .

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Tematyka ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia gry: Holandia
Czas trwania (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksimum 17.
Rekwizyty: kręgle fińskie – sztuk pięć, kostki do układania silikonu – sztuk dwie, kosze na śmieci- sztuk sześć, trochę kakao, paczka miętowych mazaków, diamentowa ostrzałka

REFERENCJE
„WST” GROUP” Katarzyna Samek, P.H. Smorawiński i spółka Sp. j., Pracownia Projektów Instalacji Sanitarnych Lechosław Busza, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe “TRANSPAK”, BWS PHU Włodzimierz Słomiński, COPY CENTER Grzegorz Wasilewski, Wielobranżowe P.P.H.U. Meblech – Lech Baś, Terra Usługi Leśne Zbigniew Marcinkowski, Gmina Kłodawa, „Mark-Drew” Krotecki Marek, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Fundacja Doc Art Forum, Fundacja „Pomocna Dłoń”, Fundacja Rozwoju Nauk Społecznych i Ekonomicznych „Pro Futura”, Polski Związek Sportów Wrotkarskich, Stowarzyszenie dla Rodzin, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich , Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi „SPOZA”, Stowarzyszenie Uchodźców w Rzeczypospolitej Polskiej , Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była także wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo międzynarodowe”

LEKTURY:
Konsultantom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne proponujemy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

• Jedna ekonomia, wiele recept-Dani Rodrik
  • Planeta Korporacja-Maciej Balcerzak
  • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
  • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
  • Delegowanie & kontrolowanie. – Brian Tracy
  • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Termin: wkrótce
    Miejsce: Czarny Dunajec, pensjonat Dwór w Jeziorkach, ulica Młynarskiego 43
    Cena kursu: 1100 zł plus podatek VAT. Proponujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – dziesięć wpłat.
    W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: Smażony ser kozi z prażonymi ziarnami dyni i słonecznika. Zupa: Rosół z kołdunami . Drugie danie: Grillowany pstrąg podany z fasolką szparagową.. Deser: krucha tarta z marynowanymi w Amaretto suszonymi śliwkami i prażonymi migdałami, podana z lodami waniliowymi. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Możesz również polubić