Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w naszej bibliotece gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, stowarzyszen tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od następnego miesiąca udostępniliśmy grę menedżerską: Absurdalne rozgrywki w szalonym wariancie gry w jazda na rowerze między przeszkodami (Wstępna nazwa symulacji jest na razie roboczy – niemniej oddaje fabułę zadania.)
Tą symulację realizujemy na treningach z podejmowania decyzji, z analizy ryzyka biznesowego a także na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Oryginalne jej przeznaczenie to Szkolenia Team Building.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Tematyka symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Słowenia
Czas realizacji (bez przygotowań): dwie godziny
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, maksimum 20.
Lista potrzebnego sprzętu: trójnóg składany – sztuk dwie, lampka do kontaktu – sztuk sześć, taśmy dwustronne- sztuk pięć, trochę cappuccino, paczka fuksjowych farbek, deska do prasowania

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Plus MPM s.c., DSL s.c. Katarzyna i Tomasz Szymkowiak, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., Jan Grad sp. z o. o., Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Jarosław Pospiech, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dentysta Maria Dudzińska, Miasto Luboń, Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzciance, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ , Stowarzyszenie Teatr Wiczy, Fundacja „Bank Żywności SOS”, ITAKA Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Polskie Biuro Regionalnego Centrum Ekologicznego na Europę Środkową i Wschodnią , Prywatny Klub Spotrowy SINUS, Stowarzyszenie Edukacji Artystycznej „Ślad”, Stowarzyszenie Na Rzecz Modernizacji Stadionu Polonia Warszawa , Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Zespół Praski Stowarzyszenia dla Rodzin
Symulacja była też realizowana na studiach doktoranckich „Rolnictwo tropikalne/ subtropikalne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Trenerem biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy następujące pozycje literaturowe:

 • Dywersyfikacja ryzyka na polskim rynku kapitałowym-Małgorzata Łuniewska, Waldemar
 • Rola i zadania dyrektora finansowego-Agata Adamska
 • Zielona książeczka. OSIĄGAJ ZAMIERZONE CELE-Jeffrey Gitomer
 • Skuteczny coaching dla zaawansowanych-Katarzyna Helena Kowalska
 • Click Millionaires, czyli internetowi milionerzy. E-biznes na twoich zasadach-Scott Fox
 • Marketing. Strategiczna reorientacja firmy-Nigel Piercy
 • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Kisielice, pensjonat Bornit, ulica Łokciowa 25
  Cena warsztatu: 3000 PLN brutto. Dajemy opcję regulowania w ratach – cztery miesięcznych rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się obiad. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: krem z brokułów . Drugie danie: Polędwica wieprzowa z patelni, podana z sosem z suszonych śliwek aromatyzowanych brandy, gorącą sałatką z kaszy gryczanej, awokado i rukoli. Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Możesz również polubić