Kolejna gra na szkolenia motywacyjne – warsztat dla coachów

Informujemy, iż w naszym katalogu szkoleń dla sektora firm określanych jako SME, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji państwowej od kolejnego kwartału udostępniliśmy grę team building: Szkoleniowe bicie rekordu w nietypowym wariancie zabawy w Daleki Wschód (Roboczy tytuł tej zabawy jest do poprawki – jednak oddaje przebieg zadania.)
Oferowaną symulację rekomendujemy na szkoleniach z przywództwa, z komunikacji międzykulturowej a także na szkoleniach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej wykorzystanie to Interpersonalne Kursy Negocjacyjne.

KATEGORIA GRY:
Zakres tematyczny zabawy: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Szwecja
Czas realizacji: dwa dni
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksimum 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: piłka gismnastyczna – sztuk siedem, taczka – sztuk cztery, wizytowniki- sztuk dziesięć, trochę bakłażanu, paczka w kolorze sepii długopisów, osuszacz do butów

REFERENCJE
Wyspa Day Spa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Dental gabinet stomatologiczny lek.dent. Halina Olejniczak, REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe – Marek Drobnikowski, Zakład Usługowo – Produkcyjny “STOLCHO”, Stolarstwo Meblowe Piotr Kowalski, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane „ZETBEER” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, T2 Inkubator sp. z o.o., Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach Oddział Poznań, Szpital Rehabilitacyjno-Kardiologiczny w Kowanówku, Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, Miejskie Centrum Kultury, Fundacja Leczenia i Budowy Zdrowia, Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczypospolitej Polskiej, Polski Związek Głuchych – Oddział Mazowiecki, Stowarzyszenie „Warszawski Aktyw Artystów”, Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa”Sekcja Sympatyków”, Stowarzyszenie Od – Do, Stowarzyszenie Uchodźców w Rzeczypospolitej Polskiej , Towarzystwo Młodych i Wolnych „Tolersex”, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była również wykorzystywana na studiach podyplomowych „Stomatologia”

POLECANE KSIĄŻKI:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy książki:

 • Zaryzykuj-Zrób to!-Richard Branson
 • Wędrówki z Gandalfem. Sprzedaż-Robert Kozak, Brian Tracy
 • Drugie oblicze Wall Street, czyli dlaczego odszedłem z Goldman Sachs-Greg Smith
 • Ocena efektywności systemów opieki zdrowotnej w krajach OECD-Błażej Łyszczarz
 • Kaizen – dążenie do doskonałości-Agnieszka Folejewska
 • Przywództwo doskonałe-Russell E. Palmer
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Przeworsk, motel Villa Marilor, ulica Dolnośląska 11
  Opłata za uczestnictwo: 2500 zł +23% VAT. Dajemy prawo płatności ratalnie – cztery miesięcznych rat.
  W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tatar z Matiasa podawany na chrupiącym toście. Zupa: Domowy rosół z kurczaka z makaronem. Drugie danie: polędwica z dorsza na salsie pomidorowej ze świeżym imbirem i nutą sosu sojowego oraz z pasmami dojrzewającej szynki, podana z bagietką. Deser: Szarlotka na ciepło podana z lodami waniliowymi i płatkami migdałów. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Możesz również polubić