Ciekawa gra na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy, że w naszym szerokim portfolio szkoleń dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji non profit i administracji samorządowej od ostatniego kwartału udostępniliśmy symulację biznesową: Absurdalne mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w Warsztaty taneczne (Roboczy tytuł tej symulacji jest jeszcze nie tsaki jak ma być – niemniej oddaje przebieg tej sesji.)
Naszą grę realizujemy na treningach z negocjacji, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Typowe jej przeznaczenie to Wyjazdowe Szkolenia Ze Sprzedaży.

PODSTAWOWE DANE DOT. GRY:
Problematyka tego zadania: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia gry: Japonia
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksimum 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: uchwyt do pompek – sztuk trzy, uszczelka do korków – sztuk osiem, nożyczki- sztuk osiem, trochę pierników, paczka pomarańczowych markerów, pulsometr

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
CAŁKA PLUS-DRUK NA WSZYSTKIM JOANNA CAŁKA , YANDA CAR S.C. , Promocje Unijne Sp. z o.o., Zakład Drogowy Maciej Siedlecki, „Inter-bud” Przemysław Grabowski, ALUCRAFT sp. z o.o. , Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DORJA-JERCZYŃSKI Sp.j., Gmina Czerniejewo, Gmina Krzymów, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusa, Gmina Kórnik, Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych filia Klub „Perełka”, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku, Fundacja Sztuki „Arteria”, Polska Liga „Trzeźwość”, Stowarzyszenie „Rexe”, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin „Iskierka Nadziei”, Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne Bemowo, Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była też realizowana na studiach doktoranckich „Archiwizacja”

LEKTURY:
Instrukturom nabywającym certyfikację rekomendujemy tytuły:

 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
 • Koncepcje i modele kompetencji pracowniczych w zarządzaniu-Marek Jabłoński
 • Zbiór gier z zakresu rozwiązywania konfliktów-Mary Scannell
 • Organizacja Zachowań Zespołowych-Piotr Wróbel, Ryszard Rutka
 • Jak być wielkim szefem. Czyli jak znaleźć dobrych pracowników-Jeffrey J. Fox, Jeffrey Fox
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Malczyce, pałac Litwor, ulica Piłsudskiego 20
  Koszt licencji: 2700 zł VAT zw. Dajemy opcję wniesienia opłaty w ratach – osiem rat.
  W cenie treningu zawarty jest catering. Przystawka: carpaccio di manzo . Zupa: Aromatyczny żurek z jajkiem. Drugie danie: Połówka kaczki pieczona z jabłkami podana z ziemniakami grillowanymi z ziołami w duecie marchewki glazurowanej w miodzie. Deser: Parfait z białej czekolady na sosie z górskich jagód kryjące się pod karmelowym chrustem. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Możesz również polubić